“Redsi” se baš naoštrili, četvrta u nizu!

Izabranici Jirgena Klopa slavili su na “Tarf Muru” protiv Barnlija sa 0:3 (0:2), te su tako i nakon četvrtog kola maksimalni.

Igrao se 33. minut kada su stigli do prednosti, Aleksander-Arnold je u pokušaju da centrira pogodio Krisa Vuda, lopta je dobila čudnu putanju i prevarila Poupa za 1:0 u korist “Redsa”.

Samo četiri minuta kasnije, greška odbrane “Kleretsa”, munjevita kontra Liverpula, Firmino dodaje do Manea, a Senegalac rutinski trese mrežu rivala za 2:0.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, imao je u nastavku i Barnli svoje prilike, ali je sve postalo jasno u 80. minutu.

Salah je pokušao da se namesti na udarac na ivici kaznenog prostora rivala, dao je prejak for, pa je na loptu natrčao Firmino, Brazilac tuče jako dobro iz prve i matira Poupa za 3:0.

Sve je bilo jasno, imao je Rodrigez šansu u finišu da ublaži poraz Barnlija, ali je Adrijan dobro intervenisao.

Novi trijumf Liverpula, jedini su tim sa maksimalnim brojem bodova nakon četiri odigrana kola.